fbpx

Consera Güvencesi ve Teğet Mimarlık Deneyimiyle...

Türkiye’nin en iyi az katlı projesi ödülünü birlikte kazanmış olan Consera ve Teğet Mimarlık şimdi de Kuzeybükü ile benzersiz bir yaşam inşa etmek için bir arada.

Zekeriyaköy’e yepyeni bir heyecan getirecek olan Kuzeybükü, yapısal çelik konusunda sektörel 50 yıllık bir deneyime sahip Consera tarafından inşa ediliyor. Türkiye’nin ilk off-site construction yani ön üretimli yapı sistemleri kuruluşu olan Consera bugüne dek binlerce konutun yanı sıra okul ve hastane gibi kamu binalarını da yapısal çelik sistemiyle hayata geçirmiştir.

Consera, 2014 yılında Gayrimenkul geliştirme projelerinden 35. Sokak, Yılın En Başarılı Az Katlı Gayrimenkul Yatırımı Ödülü ile onurlandırıldı.
Günümüzde halen Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük Hafif Çelik Gayrimenkul yatırım projesi ünvanına sahip olan proje kapsamında 130 bin m² toplam alanda 6 farklı tipte, 555 konut inşa edildi. Proje “very good” seviyesinde Bream sertifikası aldı.

Alanında birçok ilke imza atmış olan Consera, Türkiye’nin en fazla çelik konut inşa eden şirketi olarak ülkesine sağlam yapılar kazandırmaya devam ediyor.

 

 

Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Ödüllü Projesi

35.Sokak

Ankara'da Çok Özel Bir Proje

Anka Natura

Kuzeybükü'nü daha detaylı anlatalım ister misiniz?

Formu doldurun, avantajlardan ilk siz faydalanın!